Športovo-relaxačný víkend, Family Day, ktorým Proreco na prelome mája a júna tradične oslavuje výročie svojho založenia, znamenal tohto roku stretnutie komunity, do ktorej patrí UŽ VIAC NEŽ STOVKA ĽUDÍ – zamestnancov aj s ich rodinami. Nuda nikomu nehrozila.

V sobotu a nedeľu, 20. a 21. mája, sa konalo ďalšie podujatie, ktorým Proreco oslávilo deň svojho vzniku. Do „životopisu“ mu pribudol úspešný 24. rok a – podobne ako po iné roky – oslava bola rodinným podujatím celej firmy.

PRORECO Family Day prináša oddych, relax a zábavu, ale aj utváranie a utužovanie priateľsko-pracovných vzťahov. Veď kedy, ak nie na takejto akcii, sa dozviete, že kolegyňa rada pestuje oleandre a kolega sa bude sťahovať do novopostaveného bungalovu? Ako sme prežili spoločný víkend? Prečítajte si.

Nuda našim telám nehrozí!

Počasie nám jednoznačne prialo. Viac ako 100 „prorekáčov“, približne 70 dospelých a 30 detí, si vďaka slnečnému víkendu, špičkovej organizácii a ešte lepšiemu programu do sýtosti užilo areál chaty Trubárka v Kubrici neďaleko Trenčína.

Akcia sa niesla v duchu témy „ľudské telo“, čomu boli prispôsobené sobotňajšie aktivity. Tie nás preverili v tom, ako dobre vieme pracovať v tímoch, kto dokáže byť vodcom, kto sa vie najlepšie prispôsobiť. Každý tím mal vlastnú charakteristickú prezývku, čo viedlo aj k vtipným situáciám. Našli sa „Rangeri“, ale aj „Klobásy“.

Cieľom bolo zábavne prejsť disciplínami a zároveň sa dozvedieť niečo zaujímavé a nové. A tak sme zapálene „bojovali“ celý deň – pokrikujúc povzbudivé slová a vedení túžbou zvíťaziť. Vedeli ste, že máme malý a veľký krvný obeh? Že ľudský mozog je rovnako veľký ako u mnohých iných cicavcov, zároveň však vzhľadom na zvyšok tela proporčne výrazne väčší?

Súťaže nás skrátka parádne preskúšali po všetkých stránkach! Boli plné pohybu a precvičili aj naše mozgové závity. Už len ich názvy ako Látková premena, Krvný obeh, Súboj mozgov, Držme pokope či Rozhýb svoju kostru napovedajú o nárokoch, ktoré sme museli zdolať. Na konci dňa sme boli fyzicky i psychicky rozhýbaní do špiku kostí a zdravé krvné riečisko sa staralo o to, že bez kyslíka v tele nikomu nezostala ani jediná bunka.

Energia pre maškrtné jazýčky

Okrem organizovanej súťaže bolo pripravených mnoho športových a zábavných atrakcií pre všetky vekové kategórie. Pingpong, profesionálne šípky, stolný futbal, ale taktiež skákací hrad, pieskové ihrisko s preliezkami a mnoho ďalšieho, pričom dospelí sa mohli so svojimi ratolesťami zabávať a vyblázniť. Dostatok novej energie určenej na kvalitnú látkovú premenu nám dodávalo pestré, kvalitné a lahodné občerstvenie aj dobroty pre maškrtné jazýčky.

Zábava a zážitky sa už koncom prvého dňa kopcovito vŕšili, no program zďaleka nekončil. Večer sa niesol v príjemnom odpočinkovom režime spojenom s grilovanými špecialitami a drinkami od výmyslu sveta. Celú atmosféru obohacovala živá hudba. A tí, ktorí nemali o spánku ani chýru, sa až do skorého rána zabávali v tanečných rytmoch spolu so skvelou dídžejkou.

Dni, ktoré nás spájajú

Je fajn mať možnosť z času na čas uniknúť z pracovného tempa a aktívne si oddýchnuť v prírode. O tom sme sa presvedčili aj tento rok. Spoločne prežitý víkend náš tím nielen utužil, ale aj utvrdil v tom, že sme skvelá partia: vieme sa spoločne baviť aj ťahať za jeden povraz.

Vďaka majiteľom spoločnosti Proreco sme zažili nezabudnuteľné okamihy. Naše veľké „ďakujeme“ patrí Ing. Martinovi Holendovi a Rudolfovi Zimenovi, pretože už 24 rokov budujú a rozvíjajú firmu, ktorej stratégiou nie je len úspech vo svete realizácií priemyselných podláh, ale aj pri tvorbe korektných a priateľských medziľudských vzťahov v jej vnútri.

Vidíme sa o rok, priatelia!

Píšeme o priemyselných podlahách odborne a zrozumiteľne.

Prihláste sa na odber noviniek