Ak si chce líder na slovenskom trhu špeciálnych stavebných prác upevniť pozíciu a napredovať, musí investovať. Do rozvoja, inovácií, ale aj do technologického vybavenia. Sme pripravení položiť tisíce m2 betónových, strojne hladených podláh. Denne. Bez adekvátneho strojového parku a vybavenia by to nešlo.

Investície do technológií sú strategické

Úspešnú firmu, ktorá sa za dve desaťročia pôsobenia stala lídrom, bolo treba hneď od založenia s víziou a elánom postupne rozvíjať a budovať.

Investovať nielen do ľudí, tímu, vzdelávania. Ale aj do strojového vybavenia. Práve investície do špičkových, moderných technológií sú významné a strategické kroky. Tie, ktorými krok za krokom napredujeme.

Najmodernejšie technologické vybavenie

Na uloženie a spracovanie betónovej zmesi používame špičkové strojné hladičky, stroje na rezanie a opracovanie betónu, brúsne stroje HTC. A laserom navádzané zariadenia na zarovnanie a zavibrovanie betónovej zmesi Laser Screed.

Túto technológiu sme na Slovensku začali používať prví. Už v roku 2005. Do flotily strojového parku pribudlo v tomto roku ďalšie zariadenie Laser Screed S-15R.

Sofistikovaný laserom navádzaný stroj

Laser Screed S-15R je špičkové zariadenie na pokládku a finálnu úpravu betónových podláh. Je:

  • kompaktný
  • produktívny
  • presný
  • flexibilný
  • dokáže pracovať v otočnom rozsahu 360 stupňov.

Má výkonný hydraulický systém zdvihu a samonivelačnú lištu. Dokáže tak dosiahnuť vysokú rovinnosť aj pri veľmi nízkej pokládke. Aj vďaka offsetovej lište vie minimalizovať bočné prekryvy. Stabilizátory a plne integrovaná lišta zaisťujú plynulý chod.

Toto všetko pod kontrolou integrovaného laserového kontrolného systému OASIS, špeciálne vyvinutého a optimalizovaného pre Laser Screed S-15R.

S takouto mašinou je radosť betónovať…

Píšeme o priemyselných podlahách odborne a zrozumiteľne.

Prihláste sa na odber noviniek