SK EN

Качество
Профессионализм
Более 16 лет опыта
Качественное оборудование и высокие технологии
Надежность
Индивидуальные решения
Реализация по всей Европе
Детальная обработка
Лучшие строительные материалы
Стабильный человеческий потенциал
Широкий выбор вариантов
Качественный последующий сервис
Гибкость
Ответственность
Späť

Priemyselné podlahy – brúsený betón

Pridané: 25.06.2012 15:30:18 Počet zobrazení: 1280

25 Jún 2012

Publikované: časopis Stavebné materiály

V auguste 2012 spoločnosť Proreco s. r. o., doplnila svoj sortiment strojov súpravou brúsnych strojov od dodávateľa HTC SWEDEN, ktorý sa dlhodobo venuje technológii brúsených a leštených podláh.

Priemyselné podlahy – brúsený betón

Brúsený betónVďaka týmto strojom spoločnosť rozšírila rozsah činnosti o ďalší typ priemyselnej podlahy, ktorou je brúsený betón. Touto technológiou sa už v priebehu jedného mesiaca zrealizovalo viac ako 3 700 m2 podláh. Hoci je tento typ podláh v súčasnosti vyhľadávaný najmä v USA a západnej Európe, vzhľadom na kvalitatívne a vizuálne vlastnosti tejto podlahy sú predstavitelia spoločnosti presvedčení o tom, že čoskoro nájde svoje uplatnenie aj na našom trhu.

Prednosťami tohto typu podláh sú najmä:

  • hladký, lesklý povrch bez pórov,
  • nízka nasiakavosť,
  • vysoká mechanická odolnosť,
  • estetický vzhľad
  • dlhá životnosť.

V neposlednom rade je však tento typ podlahy pre zákazníkov zaujímavý z dôvodu nízkonákladovej ekologickej údržby. Na umývanie, ktoré sa vykonáva diamantovou technológiou, stačí použiť vodu. Diamantovou technológiou sa zabezpečí perfektné preleštenie podlahy a odstránia sa dokonca aj odtlačky pneumatík vysokozdvižných vozíkov, ktoré robia vrásky asi všetkým majiteľom priemyselných hál. Podlahou z brúseného betónu zákazník získa zároveň trvale lesklú a čistú podlahu.