SK EN

Quality
Professionality
More than 18 years of experiences
Quality technical equipement and machinery
Reliability
Individual solutions
Implementation across Europe
Detailed processing
Excellent building materials
Stable human potential
Wide range of possibilities
Quality follow up service
Flexibility
Responsibility
Späť

Priemyselné podlahy – brúsený betón

Pridané: 25.06.2012 15:30:18 Počet zobrazení: 1886

25 Jún 2012

Publikované: časopis Stavebné materiály

V auguste 2012 spoločnosť Proreco s. r. o., doplnila svoj sortiment strojov súpravou brúsnych strojov od dodávateľa HTC SWEDEN, ktorý sa dlhodobo venuje technológii brúsených a leštených podláh.

Priemyselné podlahy – brúsený betón

Brúsený betónVďaka týmto strojom spoločnosť rozšírila rozsah činnosti o ďalší typ priemyselnej podlahy, ktorou je brúsený betón. Touto technológiou sa už v priebehu jedného mesiaca zrealizovalo viac ako 3 700 m2 podláh. Hoci je tento typ podláh v súčasnosti vyhľadávaný najmä v USA a západnej Európe, vzhľadom na kvalitatívne a vizuálne vlastnosti tejto podlahy sú predstavitelia spoločnosti presvedčení o tom, že čoskoro nájde svoje uplatnenie aj na našom trhu.

Prednosťami tohto typu podláh sú najmä:

  • hladký, lesklý povrch bez pórov,
  • nízka nasiakavosť,
  • vysoká mechanická odolnosť,
  • estetický vzhľad
  • dlhá životnosť.

V neposlednom rade je však tento typ podlahy pre zákazníkov zaujímavý z dôvodu nízkonákladovej ekologickej údržby. Na umývanie, ktoré sa vykonáva diamantovou technológiou, stačí použiť vodu. Diamantovou technológiou sa zabezpečí perfektné preleštenie podlahy a odstránia sa dokonca aj odtlačky pneumatík vysokozdvižných vozíkov, ktoré robia vrásky asi všetkým majiteľom priemyselných hál. Podlahou z brúseného betónu zákazník získa zároveň trvale lesklú a čistú podlahu.